REKLAMAHELIO - Baner Główny - Natura (18-24.03.2019)

(materiały prasowe)

Do 30 listopada kupujący na platformie Carrefour.pl będą mogli skorzystać z opcji darmowej dostawy. Promocją zostało objętych ponad 20 tys. różnych produktów niespożywczych z oferty sieci oraz zewnętrznych sprzedających, którzy współpracują z Carrefour w modelu marketplace.

REKLAMAATLANTA - Bakal vintage - Belka w artykułach (marzec 2019)

Aby ułatwić kupującym znalezienie produktów podlegających aktualnie promocji, w serwisie Carrefour.pl pojawiła się nowa kategoria – darmowa dostawa – zawierająca wszystkie produkty z promowaną opcją. Dodatkowo, kategoria podzielona jest na subkategorie tematyczne.

- To już kolejna odsłona akcji „Darmowa dostawa na Carrefour.pl”.  Poprzednia, wiosenna edycja cieszyła się niezwykle dużym zainteresowaniem klientów, a pozytywne opinie zebrała również wśród uczestniczących w niej zewnętrznych dostawców. Stąd również tym razem przyłącza się do niej duża grupa naszych partnerów - tych, którzy brali udział we wcześniejszej akcji, jak również nowych – dzięki czemu klienci Carrefour.pl będą mogli wybierać wśród jeszcze bogatszej, różnorodnej oferty – mówi Michał Wójcik, Head of Marketplace w Carrefour Polska.

Darmowa dostawa realizowana będzie za pośrednictwem firm kurierskich. Warto pamiętać, że w ramach rozwiązania click&collect, kupując produkty od sprzedawcy Carrefour, klienci mogą zawsze odebrać swoje zamówienia w hipermarketach i supermarketach sieci bez dodatkowej opłaty. Od niedawna rozwiązanie testowane jest również w wybranych sklepach osiedlowych w Warszawie.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów
w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony