REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Carrefour logo, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Carrefour logo, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

Grupa Carrefour poinformowała w piątkowym komunikacie prasowym o sprzedaży Rue du Commerce – to specjalistyczny sklep internetowy, oferujący we Francji zaawansowane technologicznie produkty konsumpcyjne high-tech.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Francuski detalista informuje, że otrzymał „uczciwą ofertę” od firmy Shopinvest, która jest zainteresowana przejęciem 100 proc. akcji spółki Rue de Commerce. Carrefour zaakceptował propozycję i po sfinalizowaniu transakcji Shopinvest stanie się wyłącznym właścicielem portalu z produktami high-tech.

Aby transakcja doszła do skutku, projekt przejęcia zostanie musi zostać zaprezentowany zarządowi spółki Rue du Commerce. Konieczne też będzie przeprowadzenie szeregu obowiązujących przy takich transakcjach formalności.

Shopinvest to spółka e-commerce, założona w 2011 r. Firma ma w swoim portfolio 11 serwisów e-commerce z różną ofertą, w tym popularny wśród francuzek portal modowy 3 SUISSES.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony