REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Wielkie Darmowe Zakupy

Wielkie Darmowe Zakupy (Carrefour Polska)

W ramach najnowszej loterii Carrefour rozda klientom w Polsce kilkaset tysięcy bonów zakupowych o wartości od 10 do 500 zł. Codziennie do wygrania jest również karta podarunkowa Carrefour o wartości 12000 zł. Łączna pula wszystkich nagród w loterii to wartość prawie 4 mln złotych. Loteria trwa od 1 do 27 października br.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

W akcji mogą uczestniczyć wszyscy klienci sklepów Carrefour. Wystarczy, że zrobią zakupy w jednym ze sklepów Carrefour: hipermarkecie, supermarkecie, sklepie Rast lub wybranym sklepie franczyzowym. Wartość zakupów powinna wynosić min. 80 zł w hipermarkecie lub min. 40 zł w supermarkecie, sklepie Rast lub wybranym sklepie franczyzowym. Po spełnieniu warunków promocji klient otrzymuje kupon loteryjny lub dwa kupony z aplikacją mobilną. Pod lewym okienkiem na kuponie kryje się ewentualna nagroda natychmiastowa w postaci bonu zakupowego o wartości od 10 do nawet 500 zł, a pod prawym okienkiem nadrukowany jest kod numeryczny, który należy zarejestrować na stronie internetowej loteria.carrefour.pl.

Codziennie, od 2 października spośród zarejestrowanych kodów losowana będzie jedna karta podarunkowa („Zakupy na cały rok”) o wartości 12 000 złotych. Zarówno bony jak i kartę podarunkową można wykorzystać na dowolne zakupy w Carrefour. W każdym losowaniu biorą udział wszystkie zarejestrowane od początku loterii kody z wyłączeniem zwycięskich. Oznacza to, że kod zarejestrowany pierwszego dnia loterii weźmie udział w 27 losowaniach.

Kampania komunikacyjna dotycząca loterii Wielkie Darmowe Zakupy w Carrefour obejmuje spoty reklamowe w ogólnopolskiej telewizji, radiu, działania w internecie, w tym w social media, a także materiały promocyjne w sklepach uczestniczących w loterii.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony