REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)
Carrefour City w Paryżu (zdjęcie ilustracyjne)

Carrefour City w Paryżu (zdjęcie ilustracyjne) (Chrisloader [CC BY-SA 3.0])

Pod koniec stycznia francuski detalista uruchomił w Paryżu sklep całodobowy, który w godz.23:30 – 7:00 zamienia się w samoobsługowy. Pilnują go tylko ochroniarze – informuje International Supermarket News.

REKLAMAKAiN - Belka w artykułach (lipiec PROMO)

Sklep o powierzchni 520 mkw wyposażony jest w osiem kas samoobsługowych, przy których klienci mogą zapłacić za zakupy robione w godzinach nocnych. Wejście i wnętrze sklepu monitorowane są przez trzech pracowników ochrony. Klienci wybierają towar i skanują go przy kasie samoobsługowej, a następnie dokonują płatności bezgotówkowej. Poza porą nocną w sklepie pracują ekspedienci – wyjaśnia ISN.

Ponieważ sprzedaż alkoholu w godzinach nocnych jest zakazana, stoiska z napojami wyskokowymi są zasłaniane specjalnymi kotarami.

Poza Francją Carrefour testuje podobne sklepy we Włoszech i Hiszpanii, a wkrótce uruchomiony zostanie kolejny, zlokalizowany w Brukseli. Ten jednak ma być w pełni zautomatyzowany.

Źródło: internationalsupermarketnews.com

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony