REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (14-20.10.2019)

(mat. prasowe IBM)

Strona 2 z 2
REKLAMA

– W dzisiejszych czasach walutą, którą płaci się za zaufanie, jest przejrzystość. Zapewnienie transparentności łańcucha dostaw żywności gwarantuje bezpieczeństwo produktów spożywczych w sytuacji, gdy odpowiedzialność jest dzielona przez wiele podmiotów. Dzięki współpracy uczestników systemu IBM Food Trust udało się wykazać, że blockchain może zapewniać transparentność i znacząco zwiększyć możliwość śledzenia drogi produktów z pola na stół. Przyniesie to wymierne korzyści biznesowe uczestnikom naszego ekosystemu oraz zapewni, że ich klienci będą kupować lepszą i bezpieczniejszą żywność – podkreśliła Bridget van Kralingen, starszy wiceprezydent w IBM Global Industries, Clients, Platforms and Blockchain.

Poza Carrefourem, w ekosystemie IBM Food Trust uczestniczy grupa amerykańskich producentów żywności – BeefChain, Dennick Fruit Source, Scoular i Smithfield – a także wiodąca kooperatywa Topco Associates, LLC, która reprezentuje 49 członków, łącznie zarządzających ponad 15 tys. sklepów, odwiedzanych przez 65 mln klientów tygodniowo.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony