REKLAMADan Cake - Baner Główny (listopad-grudzień 2018)

16 listopada wystartuje nowe centrum dystrybucyjne sieci Castorama. Obiekt otwarty będzie w Strykowie. Inwestycję na zlecenie Castoramy zrealizowała firma Panattoni. 

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - belka w artykułach - I etap - (10-25.12.2018)

Łączna powierzchnia kompleksu to około 100 tys. mkw. Powierzchnia magazynowa zajmie aż 98,5 procent całego obiektu, zaś socjalno-biurowa 1450 mkw. i będzie dostosowana do planowanego zatrudnienia 300 pracowników.

Inwestycja jest realizowana w dwóch etapach – w pierwszym, który zostanie otwarty w listopadzie, powstało 50 tys. mkw. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu br. Projekt zawiera zagadnienia zrównoważonego rozwoju np. w celu zmniejszenia zużycia energii zostanie w zastosowany innowacyjny system oświetlenia LED wyposażony w czujniki ruchu. W podpisaniu kontraktu pośredniczyli eksperci z firmy JLL.

Decyzja o realizacji centrum dystrybucyjnego przez Castorama Polska wynika ze stałego rozwoju własnej sieć sprzedaży i zaplecza logistycznego. Firma zakończyła ubiegły rok z 10 proc. wzrostem sprzedaży i zwiększyła swój udział w rynku, a dalszy rozwój Castorama Polska związany jest z realizacją obecnej strategii grupy Kingfisher – „One Kingfisher”. Zgodnie z jej założeniami, wszystkie spółki będące częścią grupy, współpracują ze sobą m.in. w obszarze łańcucha dostaw, aby zapewnić klientom we wszystkich krajach jak najlepszą ofertę produktów i usług związanych z budową, remontami i urządzaniem domów, jak również aranżacją ogrodu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony