REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)

(Materiały prasowe CCC)

CCC rozwija swoją aplikację mobilną na kolejnych rynkach. Po Czechach i Słowacji, zadebiutowała ona na Węgrzech. Sprzedawca obuwia w następnej kolejności uruchomi m-commerce w Rumunii i Austrii.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Aplikacja CCC tym samym dostępna jest na trzech rynkach zagranicznych. Spółka podaje, że na Węgrzech elektroniczne kanały sprzedaży z roku na rok zyskują na popularności, a wartość e-commerce rośnie dwucyfrowo. Dlatego obuwnicza firma uruchomiła w kwietniu 2020 r. sklep internetowy w tym kraju. - Węgry są atrakcyjnym, otwartym na modowe nowości i nowe marki rynkiem. Jesteśmy tam także obecni poprzez inne platformy sprzedaży online: sklep eobuwie oraz sklep online mody premium Modivo – mówi Michał Pachnik zarządzający projektem aplikacji mobilnej.

Z danych CCC wynika, że w Polsce aplikacja mobilna firmy jest w Top3 liczby pobrań w ciągu 12 ostatnich miesięcy dla podmiotów z kategorii fashion na platformie Google Play. Barbara Rogala kierująca pracami nad aplikacją CCC ma nadzieję, że na rynkach zagranicznych, w tym na Węgrzech, sytuacja będzie podobna, tym bardziej, że CCC nadal pracuje nad udoskonalaniem narzędzia i wprowadzaniem kolejnych innowacji. 

Grupa CCC działa w 29 krajach – w 23 poprzez sklepy stacjonarne, a w 15 poprzez kanał online (dane na koniec marca 2020 r.). Prowadzi łącznie ponad 50 platform online w całej Europie: poprzez domeny eobuwie.pl, ccc.eu, MODIVO, DeeZee oraz Gino Rossi. 
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony