REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

21 listopada 2019, 19:56

(ccc)

PKO BP udzielił CCC i podmiotom z grupy (marce Gino Rossi i sklepom internetowym prowadzonym przez grupę) limitu kredytowego wielocelowego. Jego wysokość to 530 mln zł. Kredyt został udzielony na okres 36 miesięcy - poinformowała spółka w komunikacie.

REKLAMA

W ramach kredytu bank udzielił sublimitów na kredyt obrotowy nieodnawialny do kwoty 400 mln zł. To kwota, którą Grupa wykorzystać może na finansowanie zobowiązań wynikających z wykonywanej działalności oraz na spłatę zobowiązań z tytułu kredytu udzielonego spółce zależnej CCC.eu w 2016 r. - oraz na kredyt w rachunku bieżącym, limit na gwarancje bankowe i akredytywy do łącznej kwoty 130 mln zł.

"Umowa, jest jednym z elementów komunikowanej przez spółkę polityki, mającej na celu obniżenie udziału finansowania krótkoterminowego na rzecz istotnego zwiększenia finansowania długoterminowego" – informuje grupa CCC w komunikacie.

Zabezpieczeniem kredytu są: hipoteka umowna łączna do kwoty 795 mln zł, zastaw rejestrowy o najwyższej sumie zabezpieczenia w kwocie 795 mln zł, przelew wierzytelności z umów ubezpieczenia nieruchomości, weksle własne in blanco oraz poręczenie według prawa cywilnego udzielone przez CCC Shoes & Bags oraz eobuwie. pl Logistics.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony