REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

centra handlowe

 

5 grudnia 2019, 20:36

Podczas tegorocznego black friday w sześciu centrach handlowych należących do EPP padły tegoroczne rekordy odwiedzalności. Jednocześnie w black weekend (piątek i sobota) liczba klientów odwiedzających obiekty znajdujące się w portfolio właściciela centrów handlowych wzrosła o 4% w porównaniu do 2018 roku. 

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Najwyższą odwiedzalność w 2019 r. podczas black friday zanotowano w Galerii Amber w Kaliszu, Wzorcowni we Włocławku, kieleckiej Galerii Echo, szczecińskim centrum Galaxy, Galerii Twierdza w Zamościu i we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim.
 
– Wyniki pokazują stały wzrost popularności black friday i okresu black weekend jako najważniejszego w roku okresu zakupowego. Z roku na rok klienci coraz chętniej odwiedzają nasze centra handlowe w tym czasie. W black friday odwiedziło je o ponad 60% klientów więcej niż wynosi średnia odwiedzalność w piątki 2019 roku. Polacy traktują ten okres jako najlepszy moment do rozpoczęcia bożonarodzeniowych zakupów. Często właśnie wtedy podejmują odwlekane decyzje zakupowe i wybierają najważniejsze prezenty – mówi Wojciech Knawa, członek zarządu odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami w EPP.

Dla klientów odwiedzających centra handlowe EPP podczas tegorocznego black weekend przygotowano dodatkowe wydarzenia np. konkursy i zabawy, koncerty, giełdy oraz karty podarunkowe. W części obiektów przedłużono godziny otwarcia, a zbiorcze oferty najemców były promowane w kanałach centrów handlowych oraz mediach. Najemcy przygotowali atrakcyjne rabaty oraz wydłużyli godziny otwarcia swoich sklepów.  

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony