REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Na zdj. Chata Polska w Dąbrowie

Na zdj. Chata Polska w Dąbrowie (fot. materiały prasowe/zdjęcie ilustracyjne)

Chata Polska, podobnie jak wiele innych sieci handlowych, wdraża dodatkowe środki bezpieczeństwa w reakcji na rozprzestrzeniającego się w Polsce koronawirusa. W wielu placówkach przy kasach i w niektórych sklepach na stoiskach mięsnych zamontowane zostały specjalne, zabezpieczające pleksi.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Sklepy polskiej sieci zwiększyły też częstotliwość dezynfekcji koszyków i wózków oraz innych elementów dotykowych. Ponadto wielu franczyzobiorców Chaty Polskiej zdecydowało się skrócić czas pracy sklepów. Pracownicy punktów handlowych są wyposażani przyłbice ochronne. Ponadto przy kasach i na dziele mięsnym pojawiły się specjalne oznaczenia podłogowe, przypominające o zachowaniu bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra między klientami.

- Od ponad tygodnia nadrzędnym i priorytetowym celem wszystkich sklepów Chaty Polskiej jest zadbanie o bezpieczeństwo klientów, pracowników oraz zapewnienie ciągłości dostaw. Wszystkie podjęte działania służą podniesieniu bezpieczeństwa zarówno pracownikom jak i klientom - podkreśla biuro prasowe sieci.

Klientom Chaty Polskiej o zasadach bezpieczeństwa przypominają plakaty widoczne w sklepach, a także spoty radiowe. Sieć informuje klientów o konieczności nakładania rękawiczek przy wybieraniu produktów piekarniczych czy owocowo – warzywnych.

Oprócz tego sklepy ograniczają liczbę klientów mogących przebywać w jednym czasie w placówce. Nowością jest także rozpoczęcie sprzedaży produktów online z dowozem do domu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony