REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

(fot. pixabay.com)

Ucharm wchodzi we współpracę z X5. Firma zajmie się rozbudową sieci automatów pocztowych, dzięki którym Rosjanie odbiorą towary zamówione w chińskich e-sklepach.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Gigant rosyjskiego rynku detalicznego X5 Retail Group poinformował o zawarciu współpracy z chińską spółką Ucharm. Partnerzy będą rozbudowywać sieć postomatów w sklepach sieci Piatioroczka, Pieriekriostok i hipermarketach Karusel.

W ramach podpisanego porozumienia X5 będzie wynajmować od chińskich partenrów postomaty, które firma Ucharm kupi w celu postawienia ich w sklepach należących do X5 Retail Group. Planuje się, że podczas pilotażu, który potrwa do września br. Chińczycy dostarczą 300 automatów pocztowych. Jeżeli testy się powiodą, do końca tego roku w sklepach rosyjskiego detalisty pojawi się jeszcze 2,7 tys. postomatów.

- X5 dąży do rozwoju relacji strategicznych z globalnymi partnerami, aby maksymalnie wykorzystać potencjał utworzenia międzynarodowej sieci dostaw w Rosji, wykorzystując obszerną sieć sklepów X5 i jej możliwości logistyczne. Partnerstwo z Ucharm umożliwi rosyjskim konsumentom szybszy odbiór paczek z chińskich sklepów internetowych – powiedział dyrektor ds. globalnego partnerstwa X5 Retail Group Timothy Post.

Obecnie w sklepach rosyjskiej grupy już działa ponad 2,2 tys. postomatów, do których są dostarczane przesyłki, które przechodzą m.in. przez centra logistyczne X5.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony