REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020
Delikatesy To Tu sieci Detal WM w Ostródzie

Delikatesy To Tu sieci Detal WM w Ostródzie (Magdalena Głowacka)

Olsztyńska sieć franczyzowa Detal Warmia i Mazury, która skupia wokół siebie około 200 detalistów, prowadzi rozmowy dotyczące współpracy z trzema partnerami biznesowymi: Grupą Chorten, Polską Grupą Supermarketów i Chatą Polską – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Ostateczna decyzja w sprawie podpisania umowy powinna być podjęta w ciągu najbliższych dni.

REKLAMA

Z informacji naszego portalu wynika, że Detal WM obecnie analizuje umowy i sprawdza, która z propozycji wniesie jak najwięcej dla klientów franczyzowych marki. Sieć franczyzowa nie chce sprzedawać marki. Spółka myśli o umowie na zasadzie licencji. Firma chciałaby zachować swoją tożsamość i oznakowanie sklepów.

Sieć, utworzoną przy hurtowni Aber w Olsztynie, chwalą sobie detaliści, głównie z powodu luźnej umowy współpracy. Detal WM nie pobiera opłat franczyzowych, dwa razy w miesiącu dostarcza ulotki i plakaty z najnowszymi promocjami. Sklepy uczestniczące we franczyzie mogą współpracować z innymi hurtowniami.

Jak wynika z informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl podpisanie umowy z "inwestorem" umożliwi olsztyńskiej sieci uzyskanie atrakcyjniejszych ceny u producentów, a tym samym możliwość bardziej skutecznego konkurowania z sieciami dyskontów. Detal WM skupia wokół siebie sklepy spożywcze, na których wyniki mocno wpłynęło ograniczenie handlu w niedziele. Chorten, PGS lub Chata Polska, dzięki umowie z Detal WM, mogą zyskać dostęp do sieci sklepów zlokalizowanych w okolicach Olsztyna, Ostródy, Szczytna i Lidzbarka Warmińskiego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony