REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(fot. materiał partnera)

Rok 2018 Pyszności mogą uznać za udany. Największa społeczność kulinarna w kraju przekroczyła 1,5 miliona polubień strony, otworzyła 4 kolejne strony na Facebooku, wydała dwie nowe książki i zyskała status niepodważalnego lidera rynku kulinarnego video i branded content w Polsce.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Marki, które w 2018 roku współpracowały z Pysznościami, mogą pochwalić się nie lada wynikami kampanii swoich produktów. Filmy przygotowane dla wybranych marek wygenerowały w sumie 7 milionów wyświetleń, 18,5 miliona zasięgu i prawie 50 tysięcy polubień postów.

Ale najważniejsze jest to, że takie podejście do reklamy zaowocowało pozytywnym odbiorem wśród fanów, a filmy przekraczały gwarantowane progi wyświetleń nawet dwukrotnie. Taka naturalna forma reklamy to nowe spojrzenie na komunikację z Klientem. Wśród firm, które w 2018 roku zaufały temu podejściu są RedBull, Sokołów, Jan Niezbędny, CinCin, Dominos Pizza, Uber Eats, Prymat, czy Soplica.

Dlaczego duże marki tak chętnie współpracują z Pysznościami pod kątem lokowania swoich produktów?

 • możliwość dotarcia do bardzo precyzyjnej grupy odbiorców
 • wysokie zasięgi
 • wysoki współczynnik zaangażowania użytkowników oraz udostępniania treści, dzięki czemu reklama w spontaniczny sposób zostaje rozprzestrzeniania w sieci
 • niższe koszty kampanii niż w TV
 • naturalny product placement
 • w przeciwieństwie do reklamy telewizyjnej, odbiorcy nie traktują momentu wyświetlenia się spotu, jako czasu na odejście od ekranu
 • możliwość interakcji z odbiorcą

Marka Sokołów zapytana o komentarz na temat kampanii Pyszności powiedziała: Zależało nam na prowadzeniu policzalnych działań, wykorzystując przy tym nowe narzędzia, jakie oferują social media. Dlatego zdecydowaliśmy się na pokazanie produktów w najlepszym, bo najbliższym dla konsumenta kontekście (...). W ten sposób rozmawiamy z konsumentem za pomocą języka korzyści. Pokazujemy praktyczne zastosowanie produktu bez nachalnej reklamy. (...) Zyskaliśmy także bardzo istotne opinie użytkowników. Pod każdym z filmów pojawiała się duża liczba komentarzy, które są dla nas cenne i pomagają nam lepiej dopasować komunikację do grupy odbiorców. Jest to ogromna przewaga social mediowego branded content nad klasyczną reklamą w telewizji. W Internecie jesteśmy bliżej klientów, zarówno pod kątem targetowania reklam, jak i zbierania opinii o naszej marce, co odgrywa istotną rolę podczas opracowywania lub aktualizacji strategii komunikacji.

Pyszności w 2019 roku zamierzają rozwijać sekcję reklamy wideo i branded content dla marek spożywczych i alkoholowych obecnych na polskim rynku. Więcej szczegółów można uzyskać pisząc na wspolpraca@pysznosci.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony