REKLAMAJACOBS - PRIMA - Baner Główny (październik 2019)
Jan Kolański, prezes Grupy Colian

Jan Kolański, prezes Grupy Colian (Fot.Archiwum)

Od stycznia 2019 roku producent słodyczy, napojów, przypraw i bakalii, firma Colian, całkowicie zaprzestanie stosowania w produkcji jaj pochodzących z chowu klatkowego. Zmiany obejmą wszystkie produkty zawierające w składzie surowce jajeczne.

REKLAMA

Postanowienie zarządu wejdzie w życie 1 stycznia 2019 roku. Firma zapewnia, że jej decyzja ma nie tylko wymiar biznesowy – Colian chce być liderem spełniającym wysokie standardy produkcji i oczekiwania świadomych konsumentów.

Colian to polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży słodyczy, przypraw, napojów oraz bakalii. Decyzja o rezygnacji ze stosowania jaj i produktów jajecznych (masy jajowej i proszku jajecznego) pochodzących z chowu klatkowego została podyktowana troską o dobrostan zwierząt oraz celem propagowania wśród konsumentów świadomego wybierania produktów z odpowiedzialnych źródeł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony