REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

Coty Inc. ogłasza rozpoczęcie produkcji żelu na bazie roztworu alkoholu, który jest stosowany jako środek do dezynfekcji rąk, w ramach wsparcia walki z wirusem powodującym chorobę znaną jako COVID-19. 

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Firma szacuje że produkcja żelu, który będzie następnie przekazany w formie darowizny, osiągnie skalę do kilkudziesięciu tysięcy opakowań tygodniowo. Produkty te będą nieodpłatnie przekazywane personelowi służb medycznych i ratunkowych, które doświadczają braków podstawowych środków ochrony spowodowanych szybkim rozprzestrzenianiem się wirusa. Będą one również udostępniane pracownikom Coty, którzy pracują w zakładach produkcyjnych i dystrybucyjnych zajmujących się produkcją i dystrybucją żeli.

Firma wyprodukowała już pierwsze partie płynu do dezynfekcji w zakładach znajdujących się w USA i Monako. Kolejne zakłady dołączą do produkcji już w tym tygodniu. Ostateczny poziom produkcji będzie uzależniony od dostępności zasobów i materiałów, a także od lokalnych przepisów.

– Jako odpowiedzialna społecznie firma chcemy udostępnić nasze zasoby i zakłady w ramach pomocy dla społeczności w których działamy w tych niezwykle trudnych czasach – powiedział Pierre Laubies, Prezes Coty (CEO). – Zapewniając płyn do dezynfekcji rąk tam, gdzie jest on najbardziej niezbędny, możemy z dumą wspierać najodważniejszych pracowników służb medycznych i ratunkowych w walce, którą prowadzą oni z chorobą COVID-19.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony