REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

Dan Cake Polonia, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce, podpisał umowę najmu z Biurem Inwestycji Kapitałowych. Firma będzie wynajmowała ponad 4,4 tys. mkw powierzchni magazynowo-biurowej w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu.

REKLAMA

(mat. prasowe)

Firma Dan Cake Polonia podpisała z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą najmu ok. 4 400 mkw powierzchni w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu, z czego ok. 4 250 mkw będzie przeznaczone na cele magazynowe, a ok. 150 mkw na cele biurowo – socjalne.

Dane Cake Polonia jest nowym klientem Biura Inwestycji Kapitałowych. Firma działa w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju. Od 2004 roku spółka jest częścią międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Polsce oraz w Bangladeszu. Zakład produkcyjny mieści się w Chrzanowie i posiada obecnie 7 linii produkcyjnych. Obecnie gama wyrobów oferowanych przez Dan Cake na rynku polskim obejmuje około 70 artykułów.

Śląskie Centrum Logistyczne w Sosnowcu jest największym przedsięwzięciem inwestycyjnym zrealizowanym przez Biuro Inwestycji Kapitałowych. Wybudowano dotychczas 4 hale magazynowe o łącznej powierzchni 46,5 tys. mkw, z czego 2 tys. mkw przeznaczone jest na powierzchnie biurowo-socjalne.

Śląskie Centrum Logistyczne zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania dwóch istotnych arterii komunikacyjnych – autostrady A4 łączącej Rzeszów z zachodnią granicą Polski i wschodniej obwodnicy Śląska – drogi S1 prowadzącej przez Cieszyn na południe Europy. Lokalizacja jest dogodna do prowadzenia dystrybucji na cały region Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz do południowych sąsiadów Polski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony