REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)

(mat. partnera )

Strona 2 z 2
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

W czym jeszcze się Państwo specjalizujecie?
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w konceptach gastronomicznych: wyspach, aneksach, także w monolitycznych zabudowach dla gastronomii i nie tylko, z określoną funkcją i zastosowaniem. Podczas projektowania takiego konceptu bierzemy pod uwagę to co nasz klient chce tam robić oraz jaką przestrzenią dysponuje. Jaki ma być design i idea tego konceptu. Produkujemy wszystkie urządzenia w naszych fabrykach łącznie z zabudową stolarską, granitową czy corianu, jesteśmy przez to elastyczni pod względem różnych rozwiązań, nie mamy ograniczeń. Tworzymy też rozwiązania smart. Przykładem takiego urządzenia może być Zupomat. To w pełni inteligentna maszyna, która dystrybuuje zupę bio i działa na zasadzie automatu do kawy. Posiada wyświetlacz, który pokazuje kaloryczność i wartości odżywcze danej zupy. Innym przykładem urządzeń, w produkcji których się specjalizujemy, może być piec konwekcyjno-mikrofalowy. To urządzenia najczęściej spotykane na stacjach benzynowych i stosowane w gastronomii typu fast food.

Współpracujemy z różnego rodzaju sieciami, hipermarketami, stacjami paliw, dystrybutorami. Oprócz rodzimego rynku, czyli Polski, jesteśmy też obecni w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Czechach, a także na Węgrzech, Litwie, Łotwie i wielu innych. Można powiedzieć, że obsługujemy większość krajów Unii Europejskiej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony