REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

Z powodów osobistych Lisbet Nielsen, dotychczasowa dyrektor handlowa sieci w Niemczech zrezygnowała ze stanowiska i wróciła do Danii. Jej stanowisko od 1 października przejmie Daniel Grabka.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Daniel Grabka

Daniel Grabka (fot. linkedin)

Daniel Grabka w Netto Polska pracuje od 1999 roku. Swoją bez mała 20-letnią karierę zaczynał w Szczecinie (pochodzi z Kielc), jako kasjer-sprzedawca w jednym z pierwszych sklepów Netto, jakie powstały w Polsce.

Od 2001 roku Grabka pracował w Dziale Zakupów duńskiej sieci dyskontów w Polsce. W 2004 roku awansował na kupca. Od 2006 roku rozwijał karierę w Netto Szwecja jako kupiec Działu Warzywa, Owoce i Kwiaty. Po sześciu miesiącach roku został równocześnie szefem Działu Non-Food Netto Szwecja. W 2009 roku wrócił do Polski i został dyrektorem ds. zakupów, mając za sobą wiele praktycznych doświadczeń z różnych rynków, a co najważniejsze - z pracy z wieloma różnorodnymi kategoriami.

Następnie objął stanowisko wiceprezesa i dyrektora ds. międzynarodowych zakupów i marki własnej (International Sourcing & Private Label Director) w duńskim koncernie Salling Group, do którego należą m.in. sieci sklepów Netto w Danii, Polsce, Szwecji i Niemczech, a także supermarkety Føtex, hipermarkety Bilka, oraz domy handlowe Salling.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony