REKLAMAPEKAES - baner glówny 16-22.09.2019

David Lloyd, dyrektor zarządzający Grupy Alibaba na Wielką Brytanię i Kraje Nordyckie wygłosi podczas tegorocznej edycji Kongresu Rynku FMCG 2019 prelekcję pt. "Przyszłość handlu tworzy się dzisiaj w Chinach. Co to oznacza dla sieci handlowych i dostawców w Polsce i Europie Centralnej”. Wystąpienie będzie miało miejsce w dniu 29 maja, w ramach sesji otwierającej drugi dzień konferencji.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (16-24.09.2019)
David Lloyd, dyrektor zarządzający Grupy Alibaba na Wielką Brytanię i Kraje Nordyckie

David Lloyd, dyrektor zarządzający Grupy Alibaba na Wielką Brytanię i Kraje Nordyckie (fot. linkedin)

David Lloyd od niemal trzech lat pełni funkcję dyrektora zarządzającego Grupy Alibaba na Wielką Brytanię i Kraje Nordyckie, wcześniej pracował jako dyrektor rozwoju biznesu największego chińskiego operatora e-commerce na ten sam region.

David Lloyd jest menadżerem z wieloletnim stażem pracy w firmie technologicznej Google, w której przez ponad dziewięć lat piastował różne stanowiska od Industry Head, Retail po Sector Lead, Retail & Tech, Google UKI. Loyd zdobywał doświadczenie w takich firmach jak EMM International, czy organizacji walczącej o prawa człowieka Breakthrough. David Lloyd ukończył studia na prestiżowym Oxford University.

SPRAWDŹ AGENDĘ! KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W 12 KONGRESIE RYNKU FMCG 2019

Podczas swojego wystąpienia na Kongresie Rynku FMCG 2019 David Lloyd opowie o tym jak w najbliższych latach chińska rewolucja technologiczna może zmienić świat dystrybucji. Firmy z Polski i Europy Centralnej z fascynacją i ogromną ciekawością obserwują tzw. chiński nowy handel (New China Retail). Przedstawiciele detalistów i producentów jeżdżą do Chin aby szukać tam inspiracji i obserwować stworzone tam rozwiązania lub rozmawiać o współpracy. Firmy z sektora FMCG chcą wiedzieć co je czeka i jak mogą się przygotować na to, co wydarzy się w obszarze e-handlu (transgranicznego) oraz rewolucji technologiczno-cyfrowej. Dlatego David Lloyd postara się odpowiedzieć na pytania, które nurtują firmy z Europy Centalnej. Opowie także o tym jak chińskie firmy technologiczne i handlowe mogą zmienić świat e-commerce, w jaki sposób Alibaba łączy świat wirtualny z placówkami fizycznymi, a także w jaki sposób patrzy na klienta i jego potrzeby.

Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia pt. „The future of retail is happening right now in China. What does this mean for retailers and suppliers from Central Europe?”

12. Kongres Rynku FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja w hotelu Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21 w Warszawie). Kongres organizowany jest przez Wydawnictwo Gospodarcze, a partnerem organizacyjnym tegorocznej edycji jest firma Modern-Expo.

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zuzanna 1 4 miesiące temu

  Czy już czas w Polsce na otwarte platformy? Polskie otwarte platformy? Bo jedli nie wejdzie Alibaba na swoich warunkach...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony