REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila › ostatnie artykuły ›

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Polska franczyzowa sieć handlowa działająca na warszawskim rynku otworzyła kolejny sklep. Detalista planuje dalszy rozwój w oparciu o franczyzę.

REKLAMA

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, nowe Delikatesy Blask działają w warszawskiej dzielnicy Wawer. Jest sklep własny, ale w sieci działają też sklepy prowadzone przez franczyzobiorców. Detalista planuje dalszych rozwój we franczyzie.

Na razie nie planuje wychodzić poza Warszawę, więc poszukuje partnerów chcących prowadzić sklep w stolicy. Współpraca w oparciu o franczyzę polega na tym, że sprzedawca przekazuje partnerowi pakiet świadczeń franczyzowych, przedstawia mu zasady know-how, zasady funkcjonowania systemu sprzedaży i umożliwia korzystanie ze znaku towarowego w zamian za świadczenia partnera polegające na ponoszeniu opłat franczyzowych na rzecz sprzedawcy.

Każdy franczyzobiorca jest niezależnym przedsiębiorcą. Wszystkie decyzje związane z wynajęciem lokalu, wykończeniem, rozplanowaniem wnętrza, wyposażeniem i zatowarowaniem są podejmowane wspólnie z franczyzobiorcą.

Po przystąpieniu do sieci Delikatesy Blask franczyzobiorca otrzymuje całą bazę danych zawierającą spis asortymentów, źródła zaopatrzenia, kontakty do dostawców i wypracowany system rabatów, wsparcie marketingowe, a także ogólną pomoc w otwarciu i zebraniu odpowiednich pozwoleń, dzięki czemu proces otwarcia sklepu jest znacznie przyspieszony.

Obecnie pod szyldem Delikatesy Blask działa 15 sklepów. Marka jest znana warszawiakom od 1992 roku. Z historii firmy wynika, że jest to biznes rodzinny, którym zajmuje się kolejne pokolenie przedsiębiorców. Polska Sieć Handlowa „Delikatesy Blask” oferuje produkty delikatesowe, a towary są dostarczane przez dostawców bezpośrednio do sklepów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony