REKLAMAJACOBS - Nowość - Baner Główny (Kwiecień 2018)
Delikarta - taką nazwę nosi karta lojalnościowa Delikatesów Centrum

Delikarta - taką nazwę nosi karta lojalnościowa Delikatesów Centrum (fot. Grupa Eurocash)

Sieć Delikatesy Centrum rozpoczęła w listopadzie w jednym ze sklepów na warszawskim Bemowie testy programu i karty lojalnościowej Delikarta. Pilotażowa faza projektu przebiega pomyślnie. Obecnie testy zostały rozszerzone na kolejne placówki w Warszawie i mniejszych miejscowościach.

REKLAMAKONGRES RYNKU FMCG 2018 - Belka w artykułach

Jak informował portal wiadomoschihandlowe.pl w listopadzie, sieć Delikatesy Centrum rozpoczęła testy programu i karty lojalnościowej Delikarta. Pierwsze próby wypadły pomyślnie i obecnie program pilotażowy został rozszerzony na 14 placówek: cztery w Warszawie, dwie w Sochaczewie, ponadto w Turku, Uniejowie, Pułtusku, Żabiej Woli, Młodzieszynie, Stargardzie i Żyrardowie i Żerkowie. Wkrótce do programu włączane będą następne placówki.

Klienci, którzy zapiszą się do programu lojalnościowego Delikatesów Centrum, będą mogli liczyć na rabaty na wybrane produkty (oznaczane na półce jako sprzedawane po "Delicenach"). Dodatkowo otrzymają specjalne, sprofilowane pod nich kupony promocyjne. Oprócz tego co tydzień będą mogli liczyć na zniżki związane z tzw. "składnikami/smakami tygodnia". Kupując "składnik tygodnia" związany z potrawą promowaną w danym momencie w gazetce, klient otrzyma 10-procentowy rabat na inne składniki służące do przygotowania tego samego dania.

Podczas pierwszej, pilotażowej fazy projektu, promocjami objętych zostało ok. 140 produktów z najróżniejszych kategorii, takich jak słodycze i przekąski, mięso, jogurty i serki, dania gotowe, napoje i soki, piwo, czy chemia gospodarcza.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"