REKLAMAJACOBS - baner główny - kawa jak z kawiarnii (marzec 2019)

Wiceprezes ds. operacyjnych DHL Parcel Agnieszka Świerszcz od 16 kwietnia pełni dodatkowo obowiązki dyrektora zarządzającego firmy. Pozostanie na stanowisku do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko prezesa DHL Parcel Polska. Dotychczasowy prezes Igor Caban podjął decyzję o odejściu z firmy.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)
Agnieszka Świerszcz, wiceprezes ds. operacyjnych i dyrektor zarządzający DHL Parcel

Agnieszka Świerszcz, wiceprezes ds. operacyjnych i dyrektor zarządzający DHL Parcel (fot. DHL)

Agnieszka Świerszcz swoją drogę zawodową rozpoczęła jako kierownik produkcji w firmach Bahlsen i Laboratorium Dr Ireny Eris. Od 2000 roku zarządza operacjami w DHL Express (Polska). Swoją przygodę w branży kurierskiej rozpoczęła od technicznego i operacyjnego uruchomienia trzech nowoczesnych Centrów Sortowania w Polsce – od przygotowania planów operacyjnych, przez rekrutację i szkolenia pracowników, aż po techniczny start systemów sortujących.

Zarządzała sortowniami w Zabrzu i Warszawie. W 2007 roku objęła stanowisko dyrektora ds. operacji w HUB’ach (sortowniach). Od tamtego czasu efektywnie tworzyła i wdrażała inicjatywy oraz projekty cross funkcyjne oparte na metodologiach Six Sigma i Lean, doprowadzając do rozbudowy sieci o trzy kolejne sortownie. W 2012 roku objęła stanowisko dyrektora ds. operacji. Od sierpnia 2017 r. została wiceprezesem ds. operacyjnych.

Obecnie w DHL Parcel zarządza grupą prawie 6000 pracowników i kurierów pracujących w 41 jednostkach na terenie całego kraju.

Agnieszka Świerszcz jest absolwentką wydziału technologii żywności i żywienia człowieka Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~fbi 1 11 miesięcy temu

  hahaha hyba w cyrku ...bo deutsche post a w zasadzie prawnik deutsche post wywali 100 polaków za przestępstwa .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony