REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)
Sklep Dino w podwarszawskich Regułach

Sklep Dino w podwarszawskich Regułach (wiadomoscihandlowe.pl)

Sieć sklepów Dino i hurtownie Selgros wycofały ze sprzedaży jaja ściółkowe, oznaczone na opakowaniu jako Dobra Ferma Jantex. Chodzi o jaja pakowane po 10 szt., o rozmiarze M. 

REKLAMA

O możliwości zwrotu jaj do sklepu Dino informuje swoich klientów na kartkach przy wejściu do sklepu. Jaja ściółkowe o rozmiarze M i kodzie na skorupkach 2-PL-30211341 nie spełniają wymagań jakościowych.

Na stronie internetowej sieci Selgros zamieszczono następujący komunikat:

„W trosce o Państwa bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych produktów firma Transgourmet Polska Sp. z o.o. informuje o wycofaniu z rynku następującego produktu: świeże jaja z chowu ściółkowego,  pakowane po 10 szt., oznaczone numerem na jajku: 2-PL-30211341 z terminem przydatności do spożycia: 27.12.2019, 31.12.2019 oraz 3.01.2020, oznaczenie podane na opakowaniu: DOBRA FERMA JANTEX.

Działanie to podjęte zostało w związku z powiadomieniem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej dotyczącym wystąpienia serotypu Salmonella Enteritidis na Fermie Drobiu Piotr Gościniak ul. Słoneczna 49, 62-022 Rogalinek (producent jaj ściółkowych) .”

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony