REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

W piątek wszystkie markety Dino w Polsce zostały otwarte - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Sieć uporała się ze skutkami wczorajszej awarii drukarek fiskalnych.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 09.02.2020)

- W dniu dzisiejszym wszystkie markety Dino są już otwarte i funkcjonują zgodnie z planem - przekazała w piątek w odpowiedzi na nasze czwartkowe pytania Ewa Wojtysiak, specjalistka ds. CSR i komunikacji w Dino Polska.

Nie wiemy jeszcze, w jaki sposób Dino uporało się z awarią, która dotknęła przynajmniej część sklepów sieci - czy drukarki zostały naprawione, czy może zastąpiono je egzemplarzami zapasowymi.

Przypomnijmy, że w czwartek niektóre placówki Dino (sieć nie zdradza, ile dokładnie) stały zamknięte, podobnie jak tysiące innych sklepów, drogerii, restauracji, a nawet kin. To efekt awarii drukarek fiskalnych Delio dostarczanych przez firmę Novitus. W urządzeniach wystąpił "błąd zegara" blokujący możliwość wystawienia paragonów z właściwą datą.

Pracownicy Dino z różnych miast informowali w czwartek w mediach społecznościowych, że poproszono ich o przyjście do pracy na drugą zmianę, a po przyjściu do placówek zajmowali się nie sprzedażą produktów, lecz inwentaryzacją.

Na drzwiach niektórych sklepów sieci pojawiły się informacje o trwającej "aktualizacji oprogramowania drukarek fiskalnych", która spowodowała, że punkty były nieczynne. Niektóre placówki Dino nie działały w czwartek przez cały dzień, inne - według relacji pracowników Dino - wznowiły działalność w czwartek w późnych godzinach popołudniowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Tneilk 2 25 dni temuocena: 60% 

  W którym sklepie Dino widziałeś 4 kasy? Szacun dla Dino za sprawne działanie.

  oceń komentarz
 • ~Klient 1 25 dni temuocena: 40% 

  Uporali się hahaha Naprawili po jednej z czterech i kolejki kilometrowe A kasa jedna żal tylko pani kasjerki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony