REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

18 maja 2020, 11:56

(Stava)

Firma Stava, która zajmuje się dowozami posiłków i zakupów spożywczych, powołała radę nadzorczą. Członkowie rady mają pełnić funkcje nadzorcze i doradcze. 

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

W skład rady nadzorczej spółki Stava weszli Piotr Halupczok, dyrektor zarządzający Arriva Poland, Witold Kowalski, były prezes polskich oddziałów Nike i Telepizzy oraz Wojciech Mróz, doradca inwestycyjny i przedsiębiorca.

- Pomimo pandemii, nasza spółka cały czas dynamicznie się rozwija. Dowozy jedzenia cieszą się rosnącą popularnością i to szansa na dalsze skalowanie naszego biznesu. W dwa lata w okresie od 2018 do 2019 urośliśmy o 1170 proc., średnio 11,2 proc. miesięcznie. Jestem przekonany, że wsparcie i wiedza Piotra Halupczoka, Witolda Kowalskiego i Wojciecha Mroza pomogą nam rozwijać jeszcze szybciej niż do tej pory - powiedział Paweł Aksamit, prezes Stava.

Stava jest firmą franczyzową w branży dowozów posiłków. Firma świadczy usługi kurierskie dla restauracji. Zajmuje się również dowozem zakupów spożywczych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony