REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

2 października 2018, 15:47

(mat. prasowe)

Cyfrowe nośniki w witrynach pojawiły się w 170 sklepach sieci drogerii Hebe w całej Polsce. Zobaczyć można na nich treści reklamowe i marketingowe dotyczące oferowanych produktów.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

Należąca do spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sieć Hebe postawiła na nowoczesny system komunikacji wspierającej sprzedaż. Profesjonalne systemy witrynowe to dedykowane ekrany, które emitują treści dotyczące oferowanych w tych sklepach produktów.

Wdrożone oprogramowanie Signio S2 pozwala m.in. na szybsze dotarcie z komunikacją do sklepów oraz wygodniejsze zarządzanie emisją cyfrowych treści. Ciekawą i praktyczną funkcją jest kontekstowe – w zależności od lokalizacji – kierowanie przekazu do klientów punktów handlowych. Dzięki temu drogerie Hebe mogą błyskawicznie komunikować się ze swoimi klientami oraz powodować, że treści w punktach sprzedaży będą dynamiczne i bardziej atrakcyjne.

Za koncepcję, kompleksowe dostarczenie rozwiązania oraz utrzymanie sieci digital signage odpowiada polska spółka technologiczna Nanovo.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony