REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)
Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży, Drogerie Natura

Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży, Drogerie Natura (mat. prasowe)

Do zespołu Natura sp. z o.o. dołączyła Agnieszka Tonn, liderka i menedżerka posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie operacyjne w zarządzaniu i organizacji sieci sprzedaży, a także optymalizacji procesów operacyjnych i wdrożenia projektów w sieci handlowej. Objęła ona stanowisko dyrektora sprzedaży i odpowiada za wzrost sprzedaży i wyniki sieci blisko 300 drogerii Natura w Polsce.

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Przez ostatnie 18 lat Agnieszka Tonn była związana z Rossmann SDP Sp. z o.o., gdzie zajmowała m.in. stanowiska kupca, kierownika regionalnego sprzedaży, kierownika ds. projektów operacyjnych, kierownika sprzedaży, zastępcy dyrektora ds. sprzedaży.

Zarządzając siecią sprzedaży, odpowiadała za szereg projektów operacyjnych dotyczących m.in. organizacji nowych procesów sklepowych offline i online, rozwoju komunikacji centrali ze sklepami, szkoleń menedżerskich i rekrutacji, opracowania i wdrożenia projektu „Doradca Klienta” i standardów obsługi, wdrożenie programu lojalnościowego „Klub Rossmann” oraz przygotowanie wdrożeń akcji marketingowych.

– Swoje doświadczenie głównie chcę wykorzystać w rozwoju sprzedaży i customer experience w drogeriach. W planach mam również zwiększenie efektywności procesów operacyjnych poprzez wdrożenia rozwiązań z obszaru nowych technologii. Jest mi wyjątkowo bliska misja Natury, przejawiająca się w trosce o zdrowie i środowisko naturalne. Natura od lat odnosi sukcesy na rynku ze swoimi naturalnymi markami pielęgnacyjnymi, takimi jak Botanic, Natura Care w biodegradowalnych opakowaniach czy profesjonalnym makijażem Kobo Professional. Zamierzam mocno wspierać rozwój sprzedaży tego asortymentu. W moich założeniach bardzo mocno stawiam na rozwój kompetencji menedżerów i personelu drogerii oraz przyjazną atmosferę pracy. Z wielką radością, entuzjazmem oraz głową pełną pomysłów dołączam dzisiaj do zespołu Natury i rodziny Pelion – mówi Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży drogerii Natura.

Agnieszka Tonn jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła również szereg szkoleń, m.in. w obszarze efektywnego zarządzania projektami czy komunikacji w biznesie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 33

  • 16
    BARDZO PRZYDATNY
  • 3
    PRZYDATNY
  • 6
    OBOJĘTNY
  • 8
    NIEPRZYDATNY

Komentarze (6)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Lena 6 miesiąc temuocena: 100% 

    Rossmann to już nie ten co kiedys dla tego ludzie się zwalniają bo starego pracownika już się nie docenia brak awansów wśród starych pracowników zatrudniają bez doświadczenia na stanowiska kierownicze gdzie nowo zatrudnieni nie mają pojęcia o pracy na stanowisku kierownika regionalni śą tak puści że nie wiem kto ich zatrudnił na stanowisko regionalnego oszukują kłamią są wulgarni brak słów co tam się dzieje szkodo że się nie docenia starych pracowników.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Degrassi 5 miesiąc temuocena: 100% 

    Gdzie zaczyna się Rossmann.... kończy się logika...

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Aldona 4 miesiąc temuocena: 100% 

    Natura lepiej płaci?

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~evi 3 miesiąc temu

    no prosze miło zobaczyc pozdrawiam serdecznie :)

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Normalnyi 2 miesiąc temuocena: 67% 

    Nie bardzo rozumiem w jakim celu i dla kogo jest ta informacja kogo to obchodzi napiszcie też ze w koziej wulce zastepca kierownika został gienek wyrwidąb

    oceń komentarz
  • ~Ania K. 1 miesiąc temuocena: 25% 

    ta pani na pewno nie wdrażała Klubu Rossmann

    oceń komentarz
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony