REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

(fot. Pixabay CC0)

Należąca do duńskiej grupy Nets spółka Dotcard, właściciel platform Dotpay i eCard, jest zainteresowana przejęciem platformy płatniczej Przelewy24. Firma prowadzi już negocjacje na zasadach wyłączności. W wyniku przejęcia połączyłyby się firmy z 2. i 3. pozycją na rynku – dowiedział się nieoficjalnie Puls Biznesu.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Według anonimowego źródła Pulsu Biznesu, duńska grupa Nets prowadzi negocjacje na wyłaczność w sprawie przejęcia platformy Przelewy24. Komentarza w tej sprawie odmówił serwisowi Jacek Kinecki, dyrektor sprzedaży i marketingu w Przelewach24. Informacji nie potwierdził także Søren Winge, rzecznik prasowy Nets.

Informator Pulsu Biznesu ocenia, że wycena serwisu Przelewy24, ustalona na poziomie 20-krotności zysku EBITDA, mogłaby wynieść ok. 1 mld zł.

Operatorem serwisu Przelewy24 jest poznańska spółka PayPro, wchodząca w skład grupy Dialcom24, do której należy m.in. internetowy kantor Walutomat.pl i elektroniczny portfel YetiPay.

Nets to jeden z największych operatorów płatności w Europie. Przy okazji ubiegłorocznego przejęcia spółki Dotcard firma informowała o planach dalszej ekspansji w Polsce i Europie, także dzięki konsolidacji.

Czytaj więcej na stronie pb.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony