REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(screen YouTube.com)

Dyrektor finansowy Tesco, Alan Stewart, ujawnił plany odejścia ze stanowiska w kwietniu przyszłego roku. W największej brytyjskiej sieci handlowej pracował 6 lat. To część dużych zmian w firmie,bo  obecny dyrektor generalny Dave Lewis ustąpi ze stanowiska we wrześniu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Stewart dołączył do Tesco w 2014 roku, w tym samym czasie co Lewis i blisko z nim współpracował. Wcześniej zajmował podobne stanowisko w Marks&Spencer. Przez 6 lat pracy w Tesco musiał mierzyć się z trudną sytuacją spółki i wycofywaniem sieci z niektórych rynków. Stewart zapowiedział, że „przez kolejne 11 miesięcy będzie nadal koncentrować się na realizacji strategii, wsparciu firmy i współpracowników przez następne 11 miesięcy, wiedząc, że firma ma silną pozycję i wciąż się rozwija”.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Laura 1 miesiąc temuocena: 50% 

  Chciałbym dowiedzieć się jakie plany ma Tesco w Polsce? Temat zainteresuje pracowników, pracodawców prowadzących DG w pasażach, dostawców towarów i usług. Czy WH mają jakąś wiedzę? Choćby rzecznik Tesco. Wdrożenie kompaktowych obiektów nie udało się, komercjalizacja przez C&W nie powiodła się. Obiekty są niedoinwestowane. O co chodzi? Czy to prawda, że LM chce kupić kilka obiektów?

  oceń komentarz
do góry strony