REKLAMAFord - Banner Główny

(mat. prasowe)

4 lipca ZM Henryk Kania podpisały dwie umowy o zachowaniu poufności z potencjalnymi inwestorami branżowymi. Nie wiadomo, jaki będzie zakres inwestycji. Na razie inwestorzy rozpoczną przegląd spółki: oszacują jej majątek i zdolności produkcyjne.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE - BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.11.2019)

Obecnie spółka poszukuje finansowania u inwestorów instytucjonalnych, finansowych i branżowych. Jak dodano, będzie również podejmować rozmowy dotyczące inwestycji kapitałowej lub innych form strategicznej współpracy i będzie odpowiadać na zainteresowanie ze strony inwestorów finansowych i branżowych. Na razie jednak nie zamierza ujawniać szczegółów.

Wczoraj media poinformowały, że ZM Henryk Kania miały złożyć w poniedziałek wniosek do Polskiego Funduszu Rozwoju o udzielenie wsparcia finansowego. W wydanym dziś komunikacie spółka kategorycznie temu zaprzecza. W stosownym czasie poinformuje o przebiegu działań, ale nie zamierza komentować niesprawdzonych doniesień.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony