REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

(Pixabay.com)

Według wewnętrznej wiadomości e-mail opublikowanej dla pracowników w sklepie i wyświetlonej przez Business Insider, dwóch pracowników jest zakażonych wirusem, a mimo wszystko sklep nie ogłosił planów zamknięcia po tej wiadomości.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Business Insider dowiedział się, że sklep nie zareagował na ten problem

Magazyn Manhattan Costco jest otwarty po tym, jak dwóch pracowników sieci uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Według wewnętrznej wiadomości e-mail wysłanej do pracowników sklepów , która dostała się do redakcji Business Insider, dwóch pracowników z działu obsługi klientów i działów piekarniczych uzyskało pozytywne wyniki na wirusa. Ostatni raz byli w pracy 16 i 18 marca.

Firma opublikowała swoją odpowiedź w wiadomości e-mail. Władze sieci skontaktowały się z lokalnym oddziałem służb zdrowia w celu uzyskania wskazówek dot. postępowania, wdrożenie dodatkowych działań związanych z czyszczeniem i odkażeniem powierzchni sklepów i magazynów, oraz komunikacją ze współpracownikami i rodziną pracowników.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony