REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Michał Zych, do niedawna dyrektor marketingu Spar Polska, od teraz będzie się opiekował marką Colorland

Michał Zych, do niedawna dyrektor marketingu Spar Polska, od teraz będzie się opiekował marką Colorland (fot. materiały prasowe)

Michał Zych, w ostatnich pięciu latach dyrektor marketingu Spar Polska (obecnie Joker TNC), wraz z początkiem kwietnia 2020 r. przeszedł do firmy Cyfrowa Foto, do której należy marka Colorland. Będzie odpowiadał za kształtowanie i rozwój wizerunku brandu oraz planowanie i realizację działań sprzedażowych spółki z branży druku cyfrowego, obecnej na kilkunastu rynkach w Europie.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Zych od 2015 r. zarządzał działem marketingu sieci franczyzowej Spar Polska (w lutym br. ogłoszone zostało porozumienie, w ramach którego spółka zależna od Spar Group z RPA, Wasz Sklep Spar, została nowym operatorem marki Spar w Polsce). W ostatnich kilkunastu miesiącach był również rzecznikiem prasowym Bać-Polu, czyli właściciela spółki Spar Polska.

Pod kierownictwem Michała Zycha, w dziale marketingu Spar Polska wdrożono nowa strategię komunikacji marki "Moja okolica, mój Spar", podkreślającą konieczność wspierania lokalnych przedsiębiorców i dostawców. Operator sieci sklepów franczyzowych wprowadził także jeden z pierwszych w branży handlu spożywczego magazynów content marketingowych "Ze smakiem". Inne działania obejmowały wdrożenie nowego standardu wizualizacji sklepów Spar, uruchomienie aplikacji mobilnej, jak również zmianę profilu działalności sponsoringowej (zaangażowanie w promowanie zdrowego trybu życia poprzez wspieranie lokalnych biegów ulicznych).

Dawniej Michał Zych pracował m.in. w City Fit, Orange Polska, jak również zajmował się marketingiem centrów handlowych Millenium Hall i Plaza.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Właściciel sklepu 1 2 miesiące temuocena: 100% 

  Szkoda, że nie będzie go w Waszym Sklepie. Dużo dobrego wniósł dla Spar, pomimo często oporu materii.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony