REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 10.06.
Kasy samoobsługowe w hipermarkecie E.Leclerc

Kasy samoobsługowe w hipermarkecie E.Leclerc (E.Leclerc Polska)

E.Leclerc systematycznie wprowadza do swoich sklepów w Polsce kasy samoobsługowe, obecnie zostały zainstalowane w 12 sklepach. - Docelowo kasy samoobsługowe chcemy mieć we wszystkich sklepach – mówi Jean-Philippe Magre, prezes E.Leclerc Polska.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Jean-Philippe Magre, prezes E.Leclerc Polska podkreśla, że instalowanie kas nie wynika z tego, że firma chce zastąpić nimi pracowników, ale po to aby zmniejszyć kolejki, a także wesprzeć funcjonowanie sklepów w sytuacji bardzo dużej rotacji pracowników.

Grupa E.Leclerc działa w Polsce od 1995. Firma zarządza obecnie w Polsce siecią 47 hiper- i supermarketów, które działają na terenie 15 województw. Obecnie firma zatrudnia ponad 5000 pracowników. W roku 2018 E.Leclerc osiągnął obroty w wysokości 2,91 mld złotych. Grupa E.Leclerc współpracuje także z regionalną siecią supermarketów FRAC, która ma swoje placówki m.in. w Rzeszowie i Warszawie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony