REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
.

. (By Jacek Halicki - Own work, [CC BY-SA 3.0])

Francuska sieć hipermarketów chce rozbudować swój obiekt przy ul. Toruńskiej w Radomiu, jednak przeciwko planom firmy protestują okoliczni mieszkańcy. Spór rozstrzygnie Rada Miasta na nadzwyczajnej sesji – informuje wyborcza.pl

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

W nowej części obiektu mają się znaleźć dodatkowe sklepy oraz strefy rozrywki, sportu i gastronomii. Inwestycja została jednak oprotestowana przez okolicznych mieszkańców, którym nie podoba się plan zmiany układu dróg dojazdowych do obiektu.

Jak relacjonuje wyborcza.pl po wizji lokalnej, w której udział wzięli radni miejscy, mieszkańcy oraz właściciele hipermarketu, władze miasta zobowiązały się do pogodzenia interesów wszystkich stron. W tym celu zwołają nadzwyczajną sesję Rady Miasta, podczas której zdecydują o ewentualnym wydaniu zgody na budowę. Są na to szanse, ponieważ inwestor zgodził się nie zmieniać układu dróg, a radni są zainteresowani większymi podatkami CIT, jakie miałby płacić właściciel obiektu. Liczą też na dodatkowe ok. 400 miejsc pracy dla mieszkańców miasta.

Czytaj więcej na stronie wyborcza.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony