REKLAMAPszczółka - Baner Główny - Pychałki (maj 2018)

(materiały prasowe)

W środę, 9 sierpnia ruszył po remoncie supermarket E.Leclerc w Zamościu, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13. Sklep, który dotychczas mieścił się na powierzchni 1500 mkw., został powiększony do ponad 3000 mkw. Wprowadzono także udogodnienia dla klientów, dzięki czemu placówka ma być niezwykle wygodna dla klientów. Remont sklepu w Zamościu, to część większego planu sieci E.Leclerc, która modernizuje portfolio swoich sklepów w całej Polsce.

REKLAMAKORAL - belka w artykułach - Bracia Koral (Smaki dzieciństwa) - maj 2018

Inwestycja sieci E.Leclerc, obok rozbudowy do formatu hipermarketu kompaktowego, obejmowała również modernizację supermarketu oraz całkowitą zmianę jego wizerunku. Wewnątrz poszerzono alejki, by ułatwić przemieszczanie się po sklepie, zwiększono także liczbę kas. Niemal wszystkie działy zostały odnowione. Wśród nowości znajdzie się między innymi dział ze zdrową żywnością oraz specjalna sekcja z szerokim wyborem alkoholi. Nowe oblicze zyska także dział produktów świeżych, chemii gospodarczej i dział techniczny. Rozszerzony został także asortyment dostępny w sklepie. 

– Chcemy, żeby zamojski E.Leclerc dzięki zmianom zyskał nową jakość. Hasło naszej kampanii podkreśla, że konsekwentnie kontynuujemy politykę niskich cen. Z drugiej strony coraz większej liczbie klientów zależy na dostępie do produktów bardziej wyszukanych i komforcie zakupów. Dlatego podjęliśmy się rozbudowy i modernizacji naszego sklepu, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient wychodził z niego usatysfakcjonowany – komentuje Henryk Świdnik, prezes zarządu E.Leclerc Zamość.

– Inwestycja jest dobrą informacją nie tylko dla naszych obecnych i przyszłych klientów. W związku z rozbudową planujemy zwiększenie zatrudnienia. Wciąż niewielu mieszkańców miasta wie, że E.Leclerc w Zamościu prowadzą osoby stąd. Jest to biznes rodzinny, który prowadzę z żoną. Ja, podobnie jak moja załoga, mieszkamy w Zamościu, jesteśmy emocjonalnie związani z tym miejscem, tu płacimy podatki i włączamy się w lokalne inicjatywy. Z zadowoleniem patrzymy na rozwój miasta i dzięki naszym obecnym i przyszłym działaniom, chcemy temu rozwojowi towarzyszyć. Stąd decyzja o rozbudowie i przyszłe inwestycje  – dodaje Henryk Świdnik.

Supermarket E.Leclerc funkcjonuje w Zamościu od 2009 roku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"