REKLAMAKORAL - Lodowa Finezja - Baner Główny (czerwiec-lipiec 2018)
Supermarket sieci E.Leclerc w Zamościu

Supermarket sieci E.Leclerc w Zamościu (materiały własne)

Sieć E.Leclerc zamknęła w połowie lipca swój supermarket przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Placówka jest obecnie remontowana i zostanie ponownie otwarta w pierwszych dniach sierpnia br., czyli w najbliższych dniach.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)

Supermarket sieci E.Leclerc jest zlokalizowany w centrum handlowym przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Galeria ma ok. 7000 mkw. powierzchni z czego ok. połowę zajmuje sklep francuskiego operatora. Według planów sprzed kilku miesięcy, supermarket miał zostać rozbudowany o dodatkową powierzchnię przejętą od marketu budowlanego Nomi, który znikną z obiektu ok. rok temu.

Remont sklepu E.Leclerc w Zamościu rozpoczął się już kilka tygodni temu, pierwsze prace były prowadzone jeszcze na początku lipca, gdy market mogli odwiedzać klienci (zdjęcia poniżej). Kluczowa część prac rozpoczęła się w połowie lipca gdy supermarket został zamknięty.

Czego klienci mogą się spodziewać w wyremontowanej placówce? Wnętrze zamojskiego E.Leclerca zostanie przearanżowane i stanie się bardziej przyjazne dla klienta. Dużą zmianę przejdą m.in. działy z alkoholami i produktami świeżymi (warzywa-owoce). Firma prowadzi remonty także w swoich innych polskich sklepach, np. w Lublinie.

Supermarket E.Leclerc działa w Zamościu od 6 maja 2009 r., wtedy operator przejął powierzchnie po sklepie Carrefour Express. W centrum handlowym oprócz sklepu E.Leclerc działają także market RTV Euro AGD, pizzeria i kilkanaście butików oraz stoisk handlowych. Parking przy centrum handlowym mieści ok. 200 aut.

Stowarzyszenie E.Leclerc działa w Polsce od 1995 r. To grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami, współpracują z regionalnymi producentami, wspierają lokalne społeczności, dopasowując swoją ofertę do lokalnych warunków. Każdy sklep to odrębny podmiot. W 2010 r. sieć przejęła od grupy Rewe sklepów Billa Polska.

Obecnie E.Leclerc zatrudnia ponad 5000 pracowników w 46 sklepach znajdujących się w 41 miastach na terenie 16 województw. Strategia biznesowa Stowarzyszenia E.Leclerc opiera się na trzech podstawowych filarach: rozwój sklepów już istniejących, zrzeszanie niezależnych partnerów oraz na zewnętrznym rozwoju. W roku 2016 E.Leclerc osiągnął obroty w wysokości 2,7 mld zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony