REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Spółka Merlin Group S.A.nawiązała strategiczną współpracę z jednym z kluczowych dystrybutorów sprzedaży biletów Ticketmaster Poland. W ramach umowy przy użyciu platformy Ticketmaster będzie udostępniona zakładka umożliwiająca nabycie biletów na wydarzenia kulturalne.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(marlin.pl)

Nowa usługa będzie dostępna dla klientów sklepu Merlin.pl. od końca miesiąca listopada. Wynagrodzenie Merlin Group zostało ustalone na zasadach rynkowych, firma nie podała jednak jego dokładnej wysokości.

Jak wskazują władze spółki "nawiązanie współpracy z Ticketmaster Poland, spowodowana jest rosnącym wzrostem zainteresowaniem na rynku e-commerce sprzedaży biletów. Dlatego też zarząd uznał, że wprowadzenie tej kategorii produktów do swojego portfolio będzie atrakcyjne dla klientów sklepu Merlin.pl."

Rozszerzenie oferty jest związane z realizacją strategii biznesowej grupy kapitałowej, która zakłada m.in. pozyskanie nowych partnerów biznesowych mających na celu poszerzenie dotychczasowej oferty w obszarze szeroko rozumianej kultury (książka, muzyka, film). 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony