REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

Od początku września w drogeriach sieci Rossmann trwa akcja, będąca efektem wielomiesięcznej współpracy marki E.Wedel z fundacją Omenaa Foundation. Od tego dnia, całkowity dochód ze sprzedaży Czekotubki będzie przekazywany na budowę szkoły w Ghanie, realizowanej przez fundację Omeny Mensah. 

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 09.02.2020)
Omenaa Mensah z podopiecznym ośrodka Don Bosco

Omenaa Mensah z podopiecznym ośrodka Don Bosco (Fot.materiały prasowe)

Do ośrodka „Don Bosco” w Temie (Ghana) trafiają dzieci z ulicy, które potrzebują pomocy. Tam dostają opiekę i wyżywienie, ale wciąż brakuje im miejsca do nauki. W 2017 roku fundacja Omeny Mensah rozpoczęła budowę szkoły dla tych dzieci. Inicjatywę postanowił wspierać też właściciel marki E.Wedel.

- Gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy o inicjatywie, wiedzieliśmy, że chcemy pomóc. Szczególnie, że to właśnie stamtąd pozyskujemy wyjątkowe w smaku ziarno kakaowca, z którego powstają wedlowskie produkty. Cieszymy się, że możemy zrobić coś dla lokalnej społeczności i jednocześnie zapewnić lepszy start tamtejszym dzieciom. Nasza współpraca trwa od grudnia 2018 r. i ma charakter długofalowy. Planujemy szereg aktywności we współpracy z fundacją Omeny Mensah, które mam nadzieję, pozytywnie zaskoczą naszych konsumentów – mówi Dominika Igielińska, koordynator komunikacji marketingowej E.Wedel. 

Tym razem do współpracy między dwoma podmiotami dołączyła marka Rossmann. W ramach ogólnopolskiej akcji od 1 września klienci drogerii będą mogli kupić dedykowaną Czekotubkę E.Wedel, z której dochód całkowity zostanie przekazany na budowę szkoły w Temie. Na ten cel marka przekazała 200 tys. opakowań kremu. 

Od 1 do 5 września Czekotubki umieszczone będą przy kasach wszystkich drogerii Rossmann. Później trafią na regał z innymi słodyczami. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony