REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)

(mat. prasowe, Edeka Kels, Ratingen)

Zdaniem wielu ekspertów sklep Edeka Kels w Ratingen to doskonały przykład tego, jak powinien wyglądać supermarket. Supermarket mieści się w dawnym budynku fabrycznym i z powodzeniem łączy najnowszą technologię z przemysłowym dziedzictwem swojej lokalizacji. Placówka ruszyła w 2018 r.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

Sklep Edeka w Ratingen ma powierzchnię 2876 mkw. Zlokalizowany został w wyremontowanym budynku pofabrycznym. Na wyposażeniu znalazły się najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu oświetlenia, ogrzewania i chłodnictwa. 

- Podążając za filozofią, że oświetlenie w sklepach służy do planowania przestrzeni i ułatwia kupującym poruszanie się po nim, że tworzy ciągi komunikacyjne i prowadzi klientów do poszczególnych obszarów sprzedaży koncepcję oświetlenia podstawowego oparto o oprawy Navo  – mówi Piotr Kiernich, właściciel firmy m.projekt light creates emotion, będącej częścią niemieckiej firmy oświetleniowej Ansorg, która projektowała oświetlenie w nowym sklepie sieci Edeka.

- Dzięki koncepcji oświetlenia i szerokiej gamie wysokiej jakości opraw, uzyskano wysoki kontrast i dynamikę oświetlenia, które stanowi rodzaj sceny dla towarów. Udało się także zminimalizować zapotrzebowanie na energię elektryczną do oświetlenia całej powierzchni sklepu do 9,2W/m2 – podsumowuje właściciel firmy m.projekt light creates emotion.

Supermarket Edeka Kels w Ratingen został zwycięzcą konkursu Sklep Roku 2018 w Niemczech.

Źródło zdjeć: ansorg.com

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~mprojekt 1 ponad rok temu

  Edeka Kels w Ratingen to doskonały przykład tego, jak powinien wyglądać supermarket i słusznie został zwycięzcą konkursu Sklep Roku 2018! Gratulujemy! Supermarket mieści się w dawnym budynku fabrycznym i z powodzeniem łączy najnowszą technologię z przemysłowym dziedzictwem swojej lokalizacji. Dzięki koncepcji oświetlenia i szerokiej gamie wysokiej jakości opraw, jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tego sukcesu! Zobacz sam i odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o projekcie, zdjęciach i używanych produktach: (treść niezgodna z regulaminem forum została usunięta).

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony