REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)

Wchodząca w skład Maxima Groupė firma Emperia Holding sprzeda spółkę zależną Infinite, dostawcę systemów B2B. Od 7 sierpnia firma Infinite jest częścią polskiej Grupy DialCom24, specjalizującej się w rozwoju i świadczeniu usług finansowych oraz płatniczych dla klientów biznesowych i indywidualnych.

REKLAMA
Jacek Dudzik, prezes zarządu Infinite

Jacek Dudzik, prezes zarządu Infinite ( Infinite)

- Polski rynek jest dla nas strategicznie bardzo ważny. Dążymy do utrzymania szybkiego i ukierunkowanego wzrostu, koncentrując się na rynku detalicznym, który jest naszym podstawowym obszarem działania i celem nadrzędnym - mówi Arūnas Zimnickas, prezes firmy Emperia Holding.

Infinite zostaje przejęta przez holding finansowy DialCom24, który specjalizuje się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania dla szerokiej gamy usług łączących klientów biznesowych i indywidualnych.

Infinite dostarcza systemy IT realizując innowacyjne projekty dla najbardziej wymagających klientów z wielu branż m.in. telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG, Spółka jest również Krajowym Brokerem Platformy Elektronicznego Fakturowania. - Chcąc utrzymać duże tempo rozwoju poszukiwaliśmy inwestora, który będzie aktywnie wspierać Infinite w przyjętej strategii, cieszy mnie fakt, że nam się to udało – mówi Jacek Dudzik, prezes zarządu Infinite.

Infinite działa jako dostawca systemów B2B na rynku polskim i międzynarodowym. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku, świadcząc usługi w zakresie elektronicznej wymiany danych dla sektora B2B. Obecnie Spółka jest liderem rozwiązań Paperless w kraju oraz na wielu rynkach zagranicznych m.in. na Węgrzech, w Rumunii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich obsługując ponad 3000 firm.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony