REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

ZMIANY PERSONALNE

 

17 grudnia 2019, 11:31

Tomasz Trzósło

Tomasz Trzósło (mat. prasowe)

Rada Dyrektorów EPP N.V., największego właściciela nieruchomości handlowych w Polsce pod względem GLA, notowanego na giełdach w Johannesburgu i Luksemburgu, ogłosiła, że zamierza nominować Tomasza Trzósło na stanowisko prezesa zarządu. Ma on zastąpić Hadleya Deana, którego kadencja wygasa. Tomasz Trzósło ma objąć stanowisko w maju 2020 roku. Nominacja wymaga zatwierdzenia przez walne zgromadzenie akcjonariuszy.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Tomasz Trzósło obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego JLL na Polskę i Europę Środkową. W JLL zajmował także stanowiska kierownicze i uczestniczył w licznych transakcjach na rynkach kapitałowych, w tym sprzedaży nieruchomości, przejęciach i projektach pozyskiwania kapitału.

Tomasz jest ekspertem w sektorze nieruchomości z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynkach nieruchomości w Europie Środkowej. Przez ostatnie siedem lat zarządzał JLL w Polsce i Europie Środkowej, odpowiadając za wszystkie działania firmy, w tym operacje na rynkach kapitałowych, wynajem, wyceny oraz zarządzanie nieruchomościami i projektami. Tomasz Trzósło ma imponujące doświadczenie zawodowe – zajmował wysokie stanowiska kierownicze w regionie zarządzając różnorodnymi obszarami biznesu. Posiada doświadczenie w pracy ze wszystkimi sektorami rynku nieruchomości, w tym handlowym, biurowym, przemysłowym, hotelarskim i mieszkaniowym. Posiada tytuł magistra rachunkowości finansowej oraz kwalifikacje w zakresie wyceny, oceny inwestycji, finansowania nieruchomości i zarządzania portfelem.

- Cieszymy się, że Tomasz Trzósło dołączy do EPP i będziemy mogli współpracować z nim w celu zapewnienia długoterminowego wzrostu firmy. Jestem zadowolony, że pozyskaliśmy do EPP kogoś o takim doświadczeniu i osiągnieciach – mówi Robert Weisz, przewodniczący Rady Dyrektorów EPP N.V.

- Chcielibyśmy podziękować Hadleyowi Deanowi za jego zaangażowanie. Hadley kierował firmą EPP od czasu jej debiutu na giełdzie we wrześniu 2016 roku, zwiększając nasze aktywa nieruchomościowe o 1,4 mld euro do 2,6 mld euro. Jego wkład w rozwój EPP pozwolił firmie stać się wiodącym właścicielem nieruchomości handlowych w Polsce, zbudować jej strukturę i zapewnić znaczący wzrost. Rada chciałby podziękować Hadleyowi za jego cenny wkład – dodaje Robert Weisz.

- To zaszczyt otrzymać mandat zaufania od Rady Dyrektorów EPP do kierowania organizacją. Jestem pod ogromnym wrażeniem pasji, jaką widziałem w EPP i z niecierpliwością czekam na możliwość wspierania dalszego rozwoju firmy – mówi Tomasz Trzósło.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 31 projektów (24 handlowe, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości 2,6 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony