REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)
Sklep mobilny Abc na kołach

Sklep mobilny Abc na kołach (materiały własne)

W Polsce jest miejsce nawet dla kilkuset sklepów mobilnych pod szyldem Abc na kołach - powiedział Luis Amaral, prezes zarządu Grupy Eurocash. Obecnie na rynku działa 10 mobilnych punktów handlowych, a do końca roku ma ruszyć pięć kolejnych. Warto więc bliżej przyjrzeć się nowemu projektowi grupy Eurocash.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jak powiedział Luis Amaral uruchomienie mobilnych sklepów koncept "Abc na kołach" wynikało z potrzeb polskiego rynku. – Około 4 mln osób w Polsce nie może zrobić codziennych zakupów, bo w pobliżu nie ma placówki handlowej. Taka sytuacja ma miejsce zwłaszcza na polskich wsiach – wyjaśnia prezes Grupy Eurocash.

Amaral dodaje, że koncept ABC na kołach jest właśnie skierowany do mieszkańców na terenach wiejski i ma na celu ułatwienie im robienia codziennych sprawunków. Mobilne sklepy obsługują, m.in. klientów w województwie lubelskim.

Wchodząca w skład Grupy Eurocash sieć franczyzowych sklepów ABC liczy obecnie ponad 8000 małych i średnich niezależnych sklepów spożywczych i spożywczo-chemicznych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 13

 • 11
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony