REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

Odpowiedzialna za dystrybucję aktywną Eurocash Dystrybucja opracowała platformę internetową, dedykowaną dla niezależnych detalistów. Firma zapewnia, że oprogramowanie zrewolucjonizuje zarządzanie sklepem.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

(mat. prasowe)

Nowa platforma B2B dla branży FMCG zostanie uruchomiona 24 września. Eurocash Dystrybucja zapewnia, że będzie to „przełomowe rozwiązanie”, zarówno pod względem zastosowanych technologii, jak i unikalnych możliwości, dostępnych dla użytkowników – niezależnych detalistów współpracujących z firmą. Oprogramowanie ma zrewolucjonizować sposób, w jaki zarządzają swoimi sklepami.

Możliwości nowej platformy B2B zaprezentuje osobiście Luis Amaral, prezes Grupy Eurocash.

W pierwszej połowie 2018 r. segment hurtowy Grupy Eurocash odnotował zaskakująco dobre wyniki finansowe. Sprzedaż w hurcie w pierwszej połowie roku wzrosła o ponad 5 proc., do 8,6 mld zł. Z kolei EBITDA, czyli zysk operacyjny powiększony o amortyzację, przekroczył 160 mln zł i był o 13 proc. wyższa niż przed rokiem. Poprawiła się efektywność operacyjna firmy, co przełożyło się na wzrost sprzedaży. W drugim kwartale sprzedaż like-for-like w hurtowniach Cash & Carry wzrosła o 2,7 proc., co było najlepszym wynikiem tego formatu od ponad czterech lat.

Na dobre wyniki segmentu hurtowego w pierwszym półroczu br. złożył się m.in. silny, 10-procentowy wzrost sprzedaży w formacie dystrybucji aktywnej – Eurocash Dystrybucja – który obejmuje dostawy między innymi do klientów zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Lewiatan, Euro Sklep, Groszek oraz PSD (Gama). Nowa platforma B2B zapewne pomoże firmie umocnić te pozytywne trendy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony