REKLAMAPurella Food - miesiąc buraka - baner główny (kwiecień 2018)

Rada nadzorcza Eurocashu podjęła uchwałę o powołaniu Przemysława Ciasia na stanowisko członka zarządu spółki. W nowej roli będzie on odpowiedzialny za obszary logistyki oraz IT w dystrybucyjnej grupie.

REKLAMARTA - belka w artykułach - kwiecień 2018

(fot. Grupa Eurocash)

Przemysław Ciaś ukończył studia informatyczne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W latach 1996-2008 pracował jako konsultant IT oraz zarządzania w Comarch oraz Accenture i zajmował się m.in. realizacją projektów dla klientów z sektora FMCG na rynkach europejskich.

Po dołączeniu w 2008 do Grupy Eurocash, Ciaś zajmował stanowisko dyrektora IT, a następnie dyrektora generalnego logistyki.

To już druga zmiana w zarządzie Grupy Eurocash od początku roku. Przypomnijmy, 13 stycznia rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu spółki złożył David Boner. Na stanowisku tym pracował przez niecałe dwa lata, odpowiadając za segmenty Eurocash Cash & Carry oraz Eurocash Alkohole. Przed dołączeniem do Eurocashu Boner przez ok. dwa lata pełnił funkcję prezesa Makro Cash & Carry.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"