REKLAMAMLEKOVITA - Baner główny - WPC (sierpień 2018)
Gala

Gala "Herosi Polskiej Przedsiębiorczości" (mat. prasowe)

Pierwsza edycja plebiscytu dla przedsiębiorców - właścicieli sklepów, zorganizowana przez Grupę Eurocash, została właśnie rozstrzygnięta. Ogłaszając konkurs, firma chciała wyróżnić i nagrodzić kupców za wszechstronność, lokalność, zaangażowanie, przyjazność i rodzinność.

REKLAMAFBK 2018 - belka w artykułach - (sierpień-wrzesień 2018)

Wymienione cechy wyróżniają nowoczesnego przedsiębiorcę i gwarantują sukces w biznesie, dlatego stały się podstawą utworzenia pięciu kategorii w Plebiscycie „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości”. W tych kategoriach właściciele sklepów – klienci Grupy Eurocash – od 24 lipca do 10 września zabiegali o głosy swoich klientów.

Każdy z uczestników konkursu miał za zadanie przekonać swoich klientów, żeby oddawali na niego głosy. Rywalizacja była zaciekła. Rekordzistą okazał się sklep Lewiatan z Turowa, na który przez półtora miesiąca plebiscytu oddano 42243 głosów. W sumie na 130 przedsiębiorców zgłoszonych w konkursie oddano ponad 331 892 głosów.

– Cieszymy się, że pierwsza edycja plebiscytu wyzwoliła tak duże emocje i zaangażowała zarówno przedsiębiorców, jak i ich klientów. Plebiscyt, jak każda tego typu inicjatywa, musi znaleźć swoje miejsce w świadomości przedsiębiorców, dlatego wierzymy, że z każdym rokiem o tytuł Herosa będzie walczyło coraz więcej właścicieli sklepów – mówi Marta Gampf, Dyrektor Marketingu w Grupie Eurocash.

Plebiscyt „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości” miał dwuetapową formułę. Po zakończeniu głosowania internautów 50 przedsiębiorców – po 10 w każdej z 5 kategorii konkursowych – z największą liczbą głosów oraz ich historie trafiły pod obrady Jury. Obradowało ono 20 września w składzie:

 • Luis Amaral - prezes zarządu Grupy Eurocash,
 • Waldemar Nowakowski - prezes zarządu Polskiej Izby Handlu,
 • Andrzej Malinowski - prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej,
 • Monika Dąbrowska – prezes zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodaców,
 • prof. Witold Orłowski – rektor Uniwersytetu Vistula,
 • prof. Henryk Mruk z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu,
 • dr Marta Ziółkowska ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
 • Agnieszka Bacińska - prezes Walk PR

Nazwiska zwycięzców plebiscytu ogłoszono podczas organizowanego przez Eurocash Kongresu Przedsiębiorców Polskich, 26. września, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym
w Katowicach. Zwycięzcy w każdej z pięciu konkursowych kategorii otrzymają po 40 000 zł na dalszy rozwój swojego biznesu. Zajęcie drugiego miejsca zostanie nagrodzone kwotą 20 000 zł, a trzeciego – 10 000 zł.

– Celem Grupy Eurocash jest wspieranie polskiego przedsiębiorcy, a także pokazanie Polakom tego, czym jest małoformatowy handel oraz jak wielką i piękną pracę wykonują właściciele polskich sklepów. Patrząc na liczbę zgłoszeń i osób zaangażowanych w organizację Plebiscytu, uważam, że podążamy we właściwym kierunku. A to dopiero początek! Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach – zachęca Marta Gampf.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony