REKLAMAKORAL - SORBET - Baner Główny (kwiecień 2020)

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) zainwestuje nawet 25 mln euro w spółkę Żabka Polska, która rozwija sieć sklepów pod szyldami Żabka i Freshmarket. Środki mają zostać przeznaczone na wdrożenie rozwiązań z obszaru zielonych innowacji.

REKLAMA

(materiały prasowe, EBOIR)

Spółka Żabka Polska, która zarządza największą w Polsce siecią 4600 sklepów typu convenience, została niedawno przejęta przez fundusz inwestycyjny CVC Capital Partners. Poprzednim właścicielem sieci był fundusz Mid Europa Partners.

Fundusze z EBOiR mają wesprzeć system zarządzania Żabką i przyczynić się do ustanowienia norm z zakresu "zielonych innowacji" poprzez inwestycje przyjazne środowisku. Docelowo ma to wesprzeć konkurencyjność sieci Żabka.

Inwestycja jest zgodna z koncepcją EBOiR, która zakłada, że dobrze funkcjonująca gospodarka rynkowa powinna być konkurencyjna, dobrze zarządzana, przyjazna dla środowiska i elastyczna.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony