REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

(fot. SPAR)

Eurospar mieszczący się w Cieszynie przy ul. Stawowej 54 poszerzył swoją ofertę, tworząc jedyne w mieście Centrum Mięsne. Jego otwarcie miało miejsce 13 kwietnia.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Nowy projekt Eurospar Cieszyn zrodził się z chęci zaoferowania klientom kompleksowej oferty produktów mięsnych. Właściciele sklepu nie ustają bowiem w wysiłkach ciągłego udoskonalania oferowanego w markecie asortymentu.  Zdobyta w marcu I nagroda w organizowanym przez „Wiadomości Handlowe” konkursie na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie zmobilizowała franczyzobiorców sieci Spar, państwa Wilczek, do stworzenia w nagrodzonym sklepie jeszcze dogodniejszej i szerszej oferty mięsno-wędliniarskiej.

Nowo utworzone Cieszyńskie Centrum Mięsne posiada obecnie największy w mieście wybór mięs różnych gatunków, zarówno tych bardziej popularnych i łatwo dostępnych, jak również rzadko spotykanych w typowych sklepach mięsno-wędliniarskich. W Centrum dostępne jest mięso z ponad 20 różnych ptaków i zwierząt, dodatkowo z rozbiorem mięs na miejscu, dzięki czemu kupujący mają zagwarantowaną świeżość nabywanych produktów.

W ofercie sklepu klienci znaleźć mogą drób, wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę czy jagnięcinę. Koneserzy mniej typowych gatunków mięs mogą natomiast nabyć w sklepie królika, kuropatwę, bażanta czy perliczkę. Absolutną nowością na rynku jest możliwość zakupu zająca australijskiego czy mięsa z kangura.

W nowo powstałym Centrum Mięsnym rozszerzony został również asortyment wędlin, a dopełnieniem powiększonej oferty jest nowa dwumetrowa lada chłodnicza, na której zaaranżowana została ekspozycja ze wszystkimi elementami z cielęciny i wołowiny, dająca klientowi możliwość dokładnego obejrzenia i wyboru poszczególnych części tych gatunków mięs.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony