REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020
Ewa Borowska, dyrektor generalna Eurocash Franczyza

Ewa Borowska, dyrektor generalna Eurocash Franczyza (Grupa Eurocash)

Strona 9 z 9
REKLAMA

Jakiś czas temu sieć Delikatesy Centrum próbowała swoich sił na rynku słowackim. Z projektu zrezygnowano, ale ta próba pozwala zapytać, czy Delikatesy Centrum rozważają nadal ekspansję zagraniczną na rynkach krajów sąsiedzkich , takich jak: Czechy, Słowacja, czy Ukraina?

Na Słowacji działał kiedyś jeden sklep, w miejscowości Medzilaborce. Jeden z naszych franczyzobiorców zdecydował się na podjęcie działalności gospodarczej na Słowacji i uruchomienie tam Delikatesów Centrum, ale było to jednorazowe wydarzenie. Sklep został później zamknięty, z różnych względów organizacyjnych i operacyjnych.

Wciąż widzimy duży potencjał do rozwoju w Polsce i jego wykorzystanie jest dla nas priorytetem. Dlatego w najbliższym czasie będziemy się koncentrować na krajowym rynku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony