REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Ewa Chodakowska była gościem specjalnym gali wręczenia nagród dla nowości, które zwyciężyły w badaniach Perły Rynku FMCG 2018 i Perły Rynku Kosmetycznego 2018. Uroczystość odbyła się w czwartek 7 czerwca w Hotelu Bellotto w Warszawie.

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach

Celem badania, które zostało przeprowadzone już po raz 12., było wyłonienie najlepiej przyjętych przez rynek nowości FMCG. Zwycięzców wskazało łącznie 43 ekspertów – członków zarządów oraz managerów ds. zakupów firm handlowych. Wszyscy oni przetestowali w swoich sieciach zgłoszone do badania produkty.

W 12. edycji badania organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, Perłą Rynku FMCG nagrodzono produkty w 26 kategoriach, zaś Perłą Rynku Kosmetycznego – produkty w 16 kategoriach.

Uroczystość zgromadziła właścicieli firm, prezesów, członków zarządu, dyrektorów marketingu, dyrektorów sprzedaży oraz brand managerów branży FMCG.

>> Kliknij i poznaj listę laureatów <<

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony