REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Paweł Budynek

Paweł Budynek (FC Pszczółka)

Paweł Budynek został członkiem zarządu i wiceprezesem zarządu Fabryki Cukierków Pszczółka w Lublinie. W ramach swojej funkcji będzie odpowiadał za sprawy finansowe firmy.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Paweł Budynek jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w zakresie ekonomiki i organizacji rolnictwa. Ukończył również studia MBA in Agri-Food Business w Międzynarodowym Instytucie Zarządzania i Marketingu w Gospodarce Żywnościowej SGGW w Warszawie.

Budynek ma wieloletnie doświadczenie w pracy w firmach i instytucjach związanych z branżą rolno-spożywczą. Przed objęciem nowego stanowiska przed dwa lata pracował w Krajowej Spółce Cukrowej S.A, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie kontroli i audytów wewnętrznych w jednostkach organizacyjnych spółki. Wcześniej przez niemal 16 lat był związany z Agencją Rynku Rolnego. Sprawował również funkcję dyrektora Centralnego Inspektoratu Standaryzacji oraz wicedyrektora Departamentu Przetwórstwa i Przekształceń Własnościowych w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

Fabryka Cukierków Pszczółka to jeden z najbardziej znanych producentów słodyczy w Polsce, którego historia sięga 1952 roku. Należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej SA.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony